1 – شرایط و ضوابط استفاده از سایت

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است .

 • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی الکترومیکرو بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد .
 • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد . استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی s.msadat@yahoo.com يا از بخش ” تماس با ما ” درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید .
 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود .
 • كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند . بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد .
 • فروشگاه الکترومیکرو هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص اینترنت ، درگاه بانكي ، مسائل مخابراتى ، تجهیزات سخت افزاری وغیره ) نمی پذیرد .
 • تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی الکترومیکرو با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود ، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد .
 • ارتباط فروشگاه اینترنتی الکترومیکرو با کاربران ازطریق www.mec-tm.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند ( همانند نشانی ، تلفن و … ) برقرار مي گردد .
 • فروشگاه اینترنتی الکترومیکرو به هیچ وجه اطلاعات شخصی کاربران را به اشخاص غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند .

2 – شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی الکترومیکرو ، سایت www.mec-tm.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .

 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی الکترومیکرو درج نموده است .
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده ، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه هزینه ها و عوارض فروش خواهد بود .
 • بعد از اتمام موفقيت آميز فرايند خريد در فروشگاه اينترنتي الکترومیکرو ، سفارش شما از طريق پست و یا تیپاکس به آدرس و کد پستی اي كه در قسمت اطلاعات ثبت كرده ايد، ارسال خواهد شد .

3 – شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال كالا در اين فروشگاه تنها از طريق پیک ، پست و یا تیپاکس بوده و نكته قابل توجه اين مي باشد كه هزينه ارسال شامل هزینه پیک + هزینه ارسال ( پست / تیپاکس ) خواهد بود .

4 – شرایط بازگشت کالا

با توجه به شرایط خرید غیر حضوری و پیش بینی برخی مسائل و همچنین رعایت حقوق مصرف کنندگان ، امکان بازگرداندن کالا و استفاده از ضمانت ۷ روزه را برای شما فراهم نموده ایم . جهت اطلاع از این شرایط به صفحه ” شرایط بازگشت کالا “ مراجعه نمایید . رعایت دقیق شرایط بازگشت کالا جهت استفاده از ضمانت ۷ روزه از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین از شما درخواست می گردد حتما با مطالعه این شرایط پیش از خرید ما را در ارائه خدمات مناسب یاری فرمایید . 

5 – سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

میکو‌کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن اطلاعات محافظت می‏‌کند . همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد . در واقع با استفاده از سایت میکوکالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .
در صورت استفاده از هر یک از خدمات میکو‌کالا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است . میکو‌کالا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند .
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت به آدرس های www.mecokaka.ir و www.mec-tm.ir است . کاربران جهت برقراری ارتباط ، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های و روش های ذکر شده در بخش  ارتباط با ما  استفاده کنند .