درباره میکوکالا

فروشگاه اینترنتی میکو کالا – mecokala در خرداد سال 1393 با هدف ارائه و فروش طیف کاملی از انواع کالا و خدمات عمومی و تخصصی توسط مجتمع فنی الکترومیکرو  طراحی و پیاده سازی گردید . طی چند سال اخیر ما تمام توان و قدرت خود را صرف پیشرفت و ترقی خود نموده ایم و توانستیم تمام اهداف مجموعه الکترومیکرو را تا به امروز محقق کنیم .

فعالیت این فروشگاه به دو دسته کلی : (1) کالا ها و خدمات عمومی (2) کالا ها و خدمات تخصصی تقسیم گردیده است . دسته اول کالاها و خدمات مورد نیاز جامعه مانند پوشاک، لوازم خانه و آشپزخانه ،محصولات دکوراتیو و کالاهایی از این قبیل را ارائه می دهد که همه افراد به آنها نیاز دارند ، دسته دوم شامل عرضه کالا های تخصصی می باشد که مخاطب خاص خود را دارند مانند انواع ابزار ، قطعات یدکی ، ماشین آلات صنعتی ، نرم افزارهای خاص و مواردی از این قیبیل که شاید تهیه و یافتن برخی از آنها بسیار دشوار و زمانبر خواهد بود . به طور کلی خرید از فروشگاه  آنلاین میکو کالا از جنبه های بسیاری بهتر از خرید سنتی است . خرید آنلاین باعث صرفه جویی در وقت شما شده و هزینه های شما را کاهش می دهد علاوه بر این تنوع محصول و توضیحات مفید عرضه شده در فروشگاه اینترنتی میکوکالا کار را برای شما بسیار آسان نموده است در نتیجه دست شما برای انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول متناسب با نیازتان باز خواهد بود .

رسالت ما

ماموریت ما، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی با هدف معرفی و عرضه بی واسطه محصولات تولید داخل به بازار مصرف  از این طریق است . همچنین توانمند کردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید .صداقت ، درک متقابل ، تعهد به اهداف مشتری و وفاداری به آن اصول کار ما را تشکیل می دهد .